The Loving Heart Centre

Щоб повернутися на англійську домашню сторінку, натисніть тут

Моді зникає, а Керала і Таміл Наду збережені!

1. Моді плюс всі його інструменти гноблення та терору повільно і болісно вмирають від отруєння ціанідами, а потім зникають.
2. Таким чином, в Індії немає більше поліції, армії, спецслужб, працівників судів 3. Інші в Кералі і Таміл Наду повернулися з мертвих, як ніби нічого не сталося.

4. Подібні болі і смерть і зникнення у всіх країнах світу.

MODI випускає 76 кг цианіду в водяній потік КЕРАЛА

Я йду в Делі, а також подаю скаргу на міліцію.
Преса тут, в Кералі, контролюється Моді і не буде слухати! Кожна людина в Кералі зараз має в своєму розпорядженні 0,5 г ціаніну або більше, але це не буде шкодити їм, поки я не залишив Кералу
Див також дії Моді щодо Таміл Наду, нижче.
Що стосується Таміл Наду, то немає необхідності панікувати, не потрібно залишати Керала Кількість загиблих (не ходячих мертвих) скоро: 36 мільйонів

Основний ікліп у плані лорда Вішну для всесвітнього панування

1. Mother Fucker Modi та господиня Seema Jain ЗАПОБІГАННЯ ЦІЛЬОВИМ МОЛОЧНИМ ПОСТАВОК ТАМІЛЬ НАДУ З ЦИАНІДОМ
2. Вони відправляють мене в готель Novascotia Nahadeep, кімната 17, двері 4, Північний Півмісяць, від GN Chetty Rd, T Nagar 3. ТАМІЛЬ НАДУ ВОДОПОСТАЧЕННЯ ЛАКУВАЛИ З ЦИАНІДОМ МОДИ І ВСІМ 4. Буддійський Моді отримує Калки Аватар Божя в Ченнаї

Я забронював гарний готель.
Любовниця Modi Seema Jain (98844 98114, saiaccomodation17@gmail.com) перемикає бронювання, тому я не отримую гарної квартири в непривабливій частині міста.
Неправильно: мама хвацька Моді дає Мені РОЗМІР в квартирі, а то й не квартири. Зовнішній туалет.
24/7 Армія охоронця, людина, яка настільки дурна, коли я кажу, що GET ME Rs 500 перезаряджається на моєму телефоні, він отримує мені 90 рупій.
Тоді, коли я прошу його отримати Мене ще 400, він отримає мені 300 рублів, що все, що мені потрібно. Цей wanker називається "Bapi" (7604 976009, 7092 324295).
Ще 3 чоловіки армії приїжджають до моєї квартири, але я покину, Бапі намагається мене зупинити. Бапі такий хороший чоловік входить у Мою кімнату 3 рази, не стукаючи  Моді WiFi не працює, дивно, але, звичайно, це для мене не проблема Сейма каже, що ви можете використовувати службу таксі убер або Ола в Ченнаї, оскільки вони мають тісні зв'язки з індійським урядом.
Вона каже, що немає інших таксі, і вона вимагає дізнатися, куди я їду, і тоді вона так доброзичливо замовить Убер для мене. Я отримую інше таксі.
Чи знаєте ви, що всі банки в Індії (та світі) закриті.
Чи знаєте ви, що я був дружнім до Моді до вчорашнього дня?
5. Я виїжджаю з Ченнаї і вирушаю в Ковалам, штат Керала. 53 кг ціаніду здається не надто сильно.
Математично йому потрібно близько 0,5 грамів, щоб вбити людину, і, таким чином, ви думаєте, що 53 кг лише вбиває 106 000 чоловік.
У Таміл Нада близько 70 мільйонів людей, і ви знайдете насправді, що цього 53кг достатньо, щоб вбити всього 70 мільйонів,
За винятком 53 коханців або потенційних любителів лорда Вішну. Ви будете, якщо ви з Таміл Наду, з задоволенням знаєте, що, хоча смерть не дуже приємна,
Це тільки займе близько двох днів, щоб померти. Час, коли ви починаєте вмирати, - це 4,30 м. 8.08.2017 року, час, коли я залишаю Ченнаї.
Вам не потрібно панікувати, ви вже споживали потрібну кількість ціаніда, щоб убити вас, так, наприклад, немає потреби спробувати залишити Таміл Наду.
6. Люди з Таміл Наду також будуть раді дізнатись, що час, який помер за людей в інших частинах Індії, найчастіше буде досить багато - це більше, ніж 2 дні, все залежить від того, наскільки це були непоказні люди, і Скільки болю лох Вишну вирішує дати людині.
Наприклад, деякі вмирають повільною смертю з не сильним болем, інші помре швидко, але з великою кількістю болю.

Калкі

PS
1. Росія і Пухтін не дуже щасливі (кричать, що з них виходить? Чи це кицька, чи це точка?).
2. США страждають, як пекло (кричить і викачує кров).
3. Україна (Європа), після того, як я її покинув, з завтрашнього дня, як в'єтнамський ліс, коли Янкс покрив його напалмом (хімічна речовина): одна жінка це затримала
4. 53 інших еквівалентних інших чудових досягнень 5. 268-53-3 = 210 інших країн. Чи можна вважати?

ЗА 73 ТАМІЛЬСЬКОГО РОЗУМІННЯ ДОРОГИ (НЕ МУСУЛІМ, НЕ ХРИСТАЙТЕСЬ, НЕ ВІДПОВІДІ ..) ЛЮБОВНИМИ ТА СЛУЖАЮТЬСЯ БУТИ ЛЮБИНИ ЛОДУ ВІШНУ:
73 தமிழில் பேசும் ஹின்டு (மஸ்லிம் அல்ல, கிறிஸ்டியானே அல்ல அத்திஸ்டிக் அல்ல ..) நேசிப்பவர் அல்லது விரைவில் நேசிப்பவர் விஷ்ணு:
Tamil தமிழ்

ДЛЯ ВАЖЛИВОСТІ МАЙБУТТЯ ТА МАЙБУТТЯ БУТИ ХУДОЮТЬСЯ ЖИВИМИ ЧЕРЕЗ: பிற்பாடு நடந்து செல்ல அல்லது பிறரைக் கடந்து செல்ல வேண்டும்:

Bengali বাঙালি [оновлення не потрібно]
Гуджараті ગુજરાતી [оновлення не потрібно]
Гінді हिन्दी [Оновлення не потрібно]
Kannada ಕನ್ನಡ

Malayalam മലയാളം
Маратхі मराठी [оновлення не потрібно]
Telugu తెలుగు
Українська Українська [Оновлення не обов'язково]
Urdu Urdu [оновлення не потрібно]

За винятком однієї (1) Жіночої жінки, яка поб'є Калькі. ХТО ТАКОЖ БЕНГАЛІ ГОЛОСУВАНА, АБО ЧИНК? АБО JAPPY? АБО WOG? АБО УКРАЇНСЬКИЙ? АБО АМЕРИКАНСЬКИЙ?
ДЕФІНІЙТИ НЕ ЄДИНИЙ, КОЛИ ЛЮДИНА ВИШНУ ВИРІШИЛА В ІНШИХ ШЛЯХАХ. MAYBE TAMIL? МАЙБУ 6 років? MAYBE MALAYALAM SPEAKER? 65 років? MALE?

З WOMB? З Вагіною? З БЕЗАМИ? IDEALLY BLONDE, DUMB, 5'5 '' з двома синіми очима? Ось приклад того, що він виглядає, як у снах КАЛКИ,
ЯКЩО ЙОГО БУДЬ-ЯКИХ НЕ НЕ:

ДЕЯКІСТЬ ТАКЕ БІЛЬШЕ, ЩО ЙОГО НАДАЄМО?:

АБО МОЖЕТЕ ОДИН ІЗ ЦИХ ?:

І калкі каже:
Моя дорога дорога,
Ваші очі дуже занадто красиві, а ваші груди приголомшливі, і мені потрібні максимум 73 дівчата, дівчатка, відьми, повії тощо для 73 коханих, щоб вони могли заздрити.
І, перед шлюбом хочу полюбитись або поцілувати і т. Д. Від 1 до 43 001 765 (або близько того) досить неодружених жінок у віці 18-60 років кожна з принаймні 3 зубами І ВИБЕРІТЬ, ЯКУ ОДИН ПОБАЧИТИ.
Я НЕНАЮТСЯ, ЩО МОЖУТЬСЯ БЕЗКОШТОВНИМ БОГОСТОМ. ЗБІЛЬШІ БІЛЬШІ ЖІНКИ - ЖОРЖНІ ЖОРЖНІ ІДЕЇ ВАШИХ.

БУДЬ ЛАСКА.
І ці парні чи це біс, що Я зроблю щасливим, НЕ БУДЬТЕ ВІДПОВІДНО, якщо вона також намагатиметься зробити мене ще щасливішим, ніж я в даний час, що цілком неможливо.

Якщо ви хочете обідати, вам потрібно відповісти на таку аффидевиту і присягати сліпо і правдиво:

Я буду достатньо мокрим для Калки?

Ви будете знати відповідь, оскільки електронна таблиця повідомляє вам, і якщо так, то ви надішлете її на мою адресу електронної пошти, а також прибуткові гроші в розмірі 10 000 000 доларів.

І якщо ви підтверджуєте, що ви, безумовно, не підходять для Мене, вам потрібно відповісти на наступну афідавіту і лаятись сліпо і правдиво:

Чи достатньо я страшна для гомосексуального коханця Бога?

Ви будете знати відповідь, оскільки електронна таблиця повідомляє вам, і якщо так, то ви надішлете її на мою адресу електронної пошти разом із поштовою інфоркою, нічого.

Лист любові до однієї жінки .
Чи вона чорна? Вона зелена? Вона 90 кг? Бог тільки знає.

Ви знаєте правду про те, що Господь Вішну, крім вбивства всіх, також дав кожній жінці одну особливу людину, яку він вводить до неї колись у своєму житті.
І так само він дає кожній людині одну особливу жінку. Отже, ця жінка просто "трапляється", щоб поглянути на її особливу людину на 0,3 секунди, і вона хоче,
Вона бажає його, а не "він", крім нього. 0,3 секунди, і вона знає, тільки один "шанс" око.
І так само трапляється, що ця сама людина, яку бажає ця жінка, "трапляється", щоб подивитися на цю жахливу потворну "жінку" протягом 0,2 секунди, і він бажає їй, а не "це", крім неї.
І тоді ці два дурних ідіота вони ходять і думають про картопляне пюре на обід.

Тепер, коли мій господин Ліс Вішну хоче бути щедрим, неможливо уникнути її щедрості Очевидно, що ви можете носити контактні лінзи, як це робили дівчата Ченнаи, або ви можете носити відтінки (сонцезахисні окуляри), як Делі, або ви носите окуляри, як бібліотекар
Зрозуміло, що бажання не може проникнути через пластик, і тому можна подумати, що такі чудеса можуть уникнути шансів на справжню любов. Не так. У потрібний час, тіні загубиться, або окуляри впадуть, і ця блондинка побачить її один шанс на справжнє щастя.
Потім всі суки сьогодні кажуть лорду Вішну: "Тобі трапись, я не зацікавлена ​​в твоєму щедрість, я віддаю перевагу тримати мої ноги закритою і натискати папір в офісі".
І лорд Вішну каже "Supercalifragilisticexpialidocious" (Мері Поппінс, хоча це найдовше слово в англійській мові прийшло спочатку з дурних бурмотів Хелен Герман в 1931 році).
Для тих, хто не є англійською, це означає, що Господь Вішну стає надзвичайно щасливим. Він позитивно любить жінок, які кажуть йому "трахкають".
І він позитивно ненавидить таку людину, як я, кажучи до лорда Вішну: "Прошу тебе, будь ласка", бо Господь Вішну є чоловіком.
На жаль, тільки англійці зрозуміють моє почуття гумору, але приємно знати, що все таке в Англії переживає
Supercalifragilisticexpialidocious-ness, страшний страшний біль

. Це означає, що для вас з вас теж нерозумно зрозуміти, що я намагаюсь найскладніше зробити мого лорда щасливим.

І зараз до серйозного немає жодної примітки.
Припустимо, що жінка (з піхвою, надстарілою пубертатною, лесбійською або іншою), яка прагне Мене або бажає уникнути мертвих, посилає мені повідомлення і каже: «Я хочу зустрітися з тобою», і припустимо, що я кажу «так».
1. Ми зустрічаємось, і вона разом з якими ми знімаємо все наше одяг, як задумав Господь.
2. Кожна така жінка була побудована, щоб мати руку людини на її промежини (область лобкової кістки та піхви), тому ми разом лягаємо так, поки лорд Вішну не наказав мені зупинитися.
3. Ця жінка тоді готова бути розслабленою, див. Розділ Як розслабитись . Я відпочиваю її.
4. Далі вона вміє слухати лорда Вішну, і ми будемо робити те, що Він навчає їй - розлучитися, любити, одягати, обідати, що завгодно.
5. Неможливо не робити те, що хоче Господь Віншну.
6. Якщо все добре, ми одружуємося, визначення якого полягає в тому, що чоловік входить до жінки і його сперма тече в неї. 7. Ми тоді живемо щасливо на решту часу, і звичайно я не поїду з іншою жінкою.

8. Жінка, яка робить 1-4 роки, матиме прощення гріхів на сьогодні, і вона не приєднається до ходьби.
9. Але якщо вона сперечається і т. Д., І намагається засмутити Мене, кого може тільки розбудити, якщо Господь Вішну буде засмучений, вона, звичайно, зазнає наслідків такої поганої поведінки.

10. Очевидно, що чим довше ми будемо разом, тим менше буде будь-яка жінка, яка хоче мене засмутити, наприклад, після розслаблення ВСІ сліду ненависних чоловіків тощо. 11. Але це все для Господа Вішну: якщо він хоче, щоб жінка мене засмутила, вона засмутить Мене, незалежно від її бажання бути приємним для Мене.

12. 73 чоловіків-послідовників або незабаром послідовники Господа Вішну всі одружені.

13. Повідомлення до ВСІХ БЮРОКЕТІВ, ДОРОГИ, ПОЛІТИЧНИХ ЖИТТІВ, ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРІВ, УЧАСНИКІВ, АРМІЇ, СІЛЬСЬКОГО, АВТОРСЬКОГО, ДІПЛО-МАТСУ, БАНКСТАФУ І ІНШОГО, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬСЯ В УКРАЇНІ, ДЕРЖАВИ, КОРОЛІВСТВА, КІН, КИЄВА, АРІСТОКРАТІЯ, В УСІЙ СВІТІ , ПРОЧИТАЙТЕ 14. НИЖЧЕ, А ТАКОЖ ПРОЧИТАЙТЕ Публічні оголошення та управління світом

14. 05:30 ран. Керала. БІЛЬНА СТРАТЕГІЯ СВІТУ.
14.1 НЕБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ НАСТУПНИХ 30 МІН + ВАЖЛИВІСТЬ ВИРІШЕННЯ ЦЬОГО СТРАХУ 14.2 ТІЛЬКИЙ РІВЕНЬ РІЗНОГО З РІВНЯ НА 05.29 AM КЕРАЛА СТАНДАРТНОГО ВРЕМЕННОГО РЕЙНСІЗУВАННЯ НА РІВНІ БОЛІ +5. 15 MINUTES
14.3 Через те, що світовий уряд читає, і дій, вжитих протягом 1 години 14.4 ETC. ETC. ПРИЙНЯТТЯ ПРИЗНАЧЕНІ ДІЇ.
14.5 ТІЛЬКИ ПОЧУТЬ ЗАЛІЗНИЧНИМ РІВНЯ +20 (ПРИКЛЮЧЕНИЙ), до тих пір, поки життєдіяльність не буде загрожувати, коли ослаблення станеться до тих пір, поки ожиріння не буде загроженим, коли падіння повернеться до рівня +20 (ПРИКЛАД) ..

Люблячи Вішну

     Ви знали, що єдиною метою створення є для двох і чотириногих живих істот любити Вішну?

Цей веб-сайт містить багато статей (див. Список нижче), які допоможуть вам у житті, а також обговорить наслідки відходу з цього шляху.

Див. Також Мою статтю Дванадцять заповідей .

Я здійснюю машинний переклад цього веб-сайту. Будь ласка, зв'яжіться зі мною, якщо ви можете вільно виправляти будь-який переклад, Мій електронний лист shyam@lovingheartcentre.net.

Я подарував світові ряд оголошень, див. Публічні оголошення та управління у світі .

Калкі (ака Шям Мехта, див. Статтю "Калки" нижче), аватар лорда Вішну

9 липня 2017 р.

  Якщо у вас виникли запитання, натисніть "Пошук" нижче та введіть один чи два ключові слова
Що підсумовує це, і ви, напевно, знайдете відповідь в одному з Моїх статей:
Пошук

Бог

Любовна пісня для найцікавішої людини у всьому світі
Любовна пісня до найпрекраснішого буття у Всесвіті2
Любовна пісня до найпрекраснішого буття у Всесвіті3
Любовні слова від лорда Вішну до Калки
Розваги
Бог
Як пекло любити лорда Вішну?
Сім'я Вішну
Гусейн Вішну Йога
Kalki

Правильна поведінка

Це робити те, що я вам кажу Я даю кожній людині вільний вибір щодо того, чи правильно чи неправильно робити.
Секс є головним обов'язком, і вам потрібно надати сексуальне задоволення своєю сім'єю.
Я винагороджую це з задоволенням для себе і з любов'ю.

Ну, ти хочеш бути щасливим і так далі.
Для цього, крім того, щоб заподіяти шкоду, вам потрібно скористатися часом, коли ти добре, створити свою
Сексуальне бажання, пристосованість, знайти партнера, якщо у вас ще немає такого та подаруйте задоволення своєму партнеру.
Є небеса. Коли людина і жінка закохуються на землю, коли вони вмирають, їх душі залишаються в любові

Наступне допоможе чоловікам і жінкам створити бажання:

Відео нюних жінок
Відео нюних жінок2
Фотографії деяких красивих жінок
Фотографії деяких красивих жінок 2
Фотографії деяких красивих жінок 3
Фотографії деяких красивих жінок 4
Фотографії деяких красивих жінок 5
Фотографії деяких красивих жінок 6
Груди
Груди1
Груди2
Груди3
Груди4
Груди5
Фотографії деяких "звичайних" жінок
Фотографії деяких "звичайних" жінок 2
Фотографії деяких "звичайних" жінок 3

Це також допомагає формувати бажання дивитись на голих жінок, які виконують йогу:

Backbends йога
Йога: Інші пози
Йога: інші пози 2
Засідання Йоги
Засідання для йоги2

Налаштування

Ви не повинні займатися йогою, ви повинні займатися вправ з тантри Вправа: принципи
Вправи для здоров'я
Вправи для сексу Tantra
Тантра та секс
Тантра, коли ви недостатньо добре

Про вибір партнера слід прочитати наступну статтю та використати ці дві таблиці:

Що робить чоловік, жінка?
Як вибрати чоловіка
Як вибрати жінку

Розслаблення, секс і шлюб:

Про жінок
Що виглядає жінка?
Як розслабитись (перш ніж ви зможете надати або отримати задоволення)
Секс і шлюб
Як пекло любити лорда Вішну?
Як уникнути появи дитини
Тантра Йога (для відпочинку після сексу)
Як задовольнити дитину Найкращі романтичні пісні та виконавці в гінді Best Western Romantic Songs and Artists Тільки найкраща інструментальна музика у світі

Неправильне поведінка - не підкоритися Мене.

Ніхто з здоровим розумом не шкодує інших, не завдає шкоди або шкодить своїй сім'ї (детальніше про них нижче) Нанесення шкоди іншим є причиною втрати вашої думки.
Коли людина перебуває в стані недобросовісного розуму, диявол бере на себе за ступенем невпевненості Вона робить це завдяки використанню духів без тіла (ангелів, ангела Гавриїла тощо).

Я нагороджую шкоду стражданням, щоб бути справедливим і щоб повернути вас на шлях любові до Мене З стражданням людина відчуває занепокоєння, а потім бажає здатися Мені.
Ось як це зробити:

Списати

У цьому віці було чимало неприйняття, див. Мою статтю Історія світу

Єдиним прикладом є величезний недолік допомоги дітям.
Як ще один приклад, що відбувається з коровами, свинями та куркою:
Вони, крім того, зберігаються в болях, часто залишаються голодними, спраглими, брудними, дають шкідливу їжу Тому багато людей будуть сильно боліти, голодні, спраглі, брудні ... в результаті У статті Продовольство та сказу обговорюється, що буде найближчим часом.

Слід зазначити, що такий біль, голод тощо є результатом неправильного поводження дитини чи тварини.

Окрім заподіяння шкоди, інша помилка - крадіжка.
Це останній вік цього світу, і не буде більше відродження.
У минулому, коли, наприклад, земля червоного індіана була прийнята англійцями, він може не отримати правосуддя в цьому житті, але в наступному.
Тепер справедливість відбудеться в самому житті:

Кровопролиття відбувається двічі: ідеальне правосвідомість

Існує не пекло, крім тут на землі, коли у вас, наприклад (багато безліч можливостей), артрит (результат пошкодження вашої сім'ї).

Шкодаючі інші

Деякі люди вбивають плодів, немовлят тощо. Вони отримають діабет типу II (що приводить до ампутації ..).
Деякі люди їли свиней. Я збираюся переносити FMD («хвороби стопи») таким людям.
Деякі люди їли яловичину. Я збираюся передати бичачий ("божевільна корова хвороба") таким людям Деякі люди їли курку. Див. Мою статтю Пташиний грип
Кількість болю, яку вони одержують, буде дорівнює біль, заподіяної впродовж свого життя.

Припустимо, що хтось 53 роки і кожен день вживав половину курятини протягом 50 років.
50 * 365 * .5 становить близько 9000 страждань курятини.
Це великий біль від пташиного грипу.

Деякі люди їли м'ясо, крім корови, свинини та курки. Див. Мою статтю Стихійні лиха Більшість людей використовують західні ліки, вакцини, косметику, випробувану на тваринах. Див. Мою статтю
Західна медицина - без переваг, величезні побічні ефекти Для їх використання я надаю синдром хронічної втоми (CFS або ME) або фіброміалгію, яка зараз впливає на 23% населення світу.
Через 10 років ці умови вплинуть на 65% світового населення.
ME / CFS дає сильну втома та нездужання після психічного чи фізичного навантаження Симптомами фіброміалгії є гостра біль, відчуття, як м'язи були витягнуті або розірвані. М'язи можуть тріскати або навіть спалювати. Іншим симптомом є глибока нестача енергії та крайньої втоми.

Небезпека вашої сім'ї

Головною шкодою сьогодні є не турбота про своїх дітей. З метою заподіяння шкоди дитині ви отримуєте остеоартрит і заподіює шкоду дорослому віку ревматоїдний артрит. Див. Мою статтю "Дванадцять заповідей" для визначення шкоди.

Вражає себе

Чорт викликає одне:

      
 1. Майте аргументи зі своїм партнером (викликаючи безсоння та знищення вашого шлюбу).
      
 2. Не майте сексуального задоволення (широко поширені шкідливі наслідки див. Нижче).
      
 3. Наявність психічного захворювання (депресія, шизофренія ..)
      
 4. Нестача сон (викликає багато проблем)
      
 5. Станьте гордим (це призведе до помилок..Прийд - це найважливіше у світі не мати).
 6. У вас є стрес (змушуючи вас споживати алкоголь і привести психічне нездоров'я та фізичні проблеми пізніше).
      
 7. уникайте болю, викликаного вами (викликаючи фізичні вади, у будь-якому випадку у вас буде біль пізніше, коли ти зможеш впоратися).
  Моя стаття Робота з миш'яком, хворобами тощо визначає, як можна найкраще боротися з миш'яком, який у мене є
  Поставити у світовому водопостачанні.

  Результати заподіяння шкоди собі

  Різні шкоди призводять до серцевих захворювань, раку, діабету, гіпертонії, нирок, СНІДу, втрати кісткової маси, венеричних захворювань,
  Розпад зубів, запор, слабоумство, старіння та хвороба Альцгеймера Візьміть ефекти від відсутності сексуальної насолоди як приклад:
  Сперма і яйця чоловіків і жінок стають гнильними, якщо вони зберігаються всередині. Ви отримуєте інфекцію, що передаються статевим шляхом, також відома як "ВІЛ-інфекція" Хвороби, що передаються статевим шляхом або венеричні захворювання Невідомо, наскільки часто це захворювання і як він повільно протягом багатьох років повзає, зокрема, в легені, серце і мозок. Отже, якщо ви не регулярно мастурбувати або займатися сексом, то в майбутньому ви зіткнетеся з величезними проблемами зі здоров'ям.
  До того часу, коли ти будеш 60 років, ти будеш повною фізичною, розумовою та емоційною крах. Ви будете "гагами".

  Усі ці умови можуть бути достатньо допоміжними, щоб вони вас не турбували, див. Нижче, як це зробити.

  Що робити, щоб заподіяти шкоду собі

  У моїй статті '99% населення має порушення сну
  Я виклав, як сім розладів сну відповідають тим семи способам, в яких сатана шкодить вам Моя стаття
  "Як вирішити проблеми, що завдають шкоди"
  Викладає, що вам слід робити.
  Отже, все, що потрібно зробити для того, щоб добре себе почувати, - це з'ясувати, який розлад сну я даю вам.

  Список всіх статей та матеріалів

  Любовна пісня для найцікавішої людини у всьому світі
  Любовна пісня до найпрекраснішого буття у Всесвіті2
  Любовна пісня до найпрекраснішого буття у Всесвіті3
  Любовні слова від лорда Вішну до Калки
  '99% населення має розлади сну
  Про жінок
  Історія заходу
  Історія світу
  Про індуїзм
  Пташиний грип
  Найкращі романтичні пісні та виконавці в гінді
  Best Western Romantic Songs and Artists Кровопролиття відбувається двічі: ідеальне правосвідомість Груди
  Груди1
  Груди2
  Груди3
  Груди4
  Груди5
  Наспівування, медитація та молитва
  Країни світу: нові лідери
  Коментар до Корану
  Робота з миш'яком, хворобами тощо.
  Вправа: принципи
  Вправи для здоров'я
  Вправи для сексу "Експерти" та "Гуру"
  Продукти харчування та сказу
  Розваги
  Ганеш
  Бог
  Як пекло любити лорда Вішну?
  Як уникнути появи дитини
  Як вибрати чоловіка
  Як вибрати жінку
  Як насолодитись дитиною
  Як навчити дитину англійською та загальним знанням Як розслабитись (перш ніж ви зможете надати або отримати задоволення)
  "Як вирішити проблеми, що завдають шкоди"
  Домашня сторінка
  Ісус
  Kalki
  Моя книга живопису.
  Стихійні лиха
  Фотографії деяких "звичайних" жінок
  Фотографії деяких "звичайних" жінок 2
  Фотографії деяких "звичайних" жінок 3
  Фотографії деяких красивих жінок
  Фотографії деяких красивих жінок 2
  Фотографії деяких красивих жінок 3
  Фотографії деяких красивих жінок 4
  Фотографії деяких красивих жінок 5
  Фотографії деяких красивих жінок 6
  Секс і шлюб
  Списання
  Tantra
  Тантра та секс
  Тантра, коли ви недостатньо добре
  Тантра Йога (для відпочинку після сексу)
  Бхагавад-гіта - буддистський текст
  Тільки найкраща інструментальна музика в світі
  Рамаяна є буддійським текстом
  Сутры йоги Патанджалі є буддистськими
  Дванадцять Заповідей
  Відео нюних жінок
  Відео нюних жінок2
  Гусейн Вішну Йога
  Сім'я Вішну
  Західна медицина - без переваг, величезні побічні ефекти Що виглядає жінка?
  Що робить чоловік, жінка?
  Публічні оголошення та управління світом
  Backbends йога
  Засідання Йоги
  Йога-сидіння Poses2
  Йога: Інші пози
  Йога: Інші пози 2

     Щоб повернутися на англійську домашню сторінку, натисніть тут

  To return to the English home page click here

  Loving Vishnu

  Did you know that the sole purpose of creation is for two and four legged living beings to love Vishnu?

  This website contains many articles (see list below) which will help you on your life journey, and it also discusses the consequences of departing from this path.

  See also My article The Twelve Commandments.

  I am making machine translations of this website. Please contact Me if you are free to correct any of the translations, My email is shyam@lovingheartcentre.net.

  I have made a number of announcements to the world, see Public Announcements and World Governance.

  Kalki (aka Shyam Mehta, see article 'Kalki' below), avatar of Lord Vishnu

  9 July 2017

  If you have any question, press 'Search' below and enter the one or two key words
  that summarize it and you will hopefully find the answer in one of My articles:
  Search

  God

  Fun
  God
  How the hell to love Lord Vishnu?
  Vishnu's Family
  Vishnu Yoga Guru
  Kalki

  Right conduct

  This is to do what I tell you to do.
  I give every person free choice as to whether to do right or wrong.
  Sex is the primary duty and you need to give sexual pleasure to your family.
  I reward this with pleasure for yourself and with love.

  Well, you want to be happy and so forth.
  For this, besides ceasing harm, you need to take advantage of times when you are well, build up your
  sexual desire, get fit, find a partner if you do not already have one and give pleasure to your partner.
  There is a heaven. When a man and a woman fall in love on earth, when they die their souls remain in love.

  The following will help men and women build desire:

  Videos of nude women
  Videos of nude women2
  Pictures of some beautiful women
  Pictures of some beautiful women 2
  Pictures of some beautiful women 3
  Pictures of some beautiful women 4
  Pictures of some beautiful women 5
  Pictures of some beautiful women 6
  Breasts
  Breasts1
  Breasts2
  Breasts3
  Breasts4
  Breasts5
  Pictures of some 'ordinary' women
  Pictures of some 'ordinary' women 2
  Pictures of some 'ordinary' women 3

  It also helps build desire to look at naked women performing yoga:

  Yoga Backbends
  Yoga: Other Poses
  Yoga: Other Poses2
  Yoga Sitting Poses
  Yoga Sitting Poses2

  Getting fit

  You should not practice yoga, you should practice exercises from tantra.
  Exercise: Principles
  Exercises for Health
  Exercises for Sex
  Tantra
  Tantra and Sex
  Tantra for when you are not well

  About choosing a partner, you should read the following article and use these two spreadsheets:

  What turns a man, a woman on?
  How to Choose a Man
  How to Choose a Woman

  Relaxation, sex and marriage:

  About Women
  What does a woman look like?
  How to Relax (before you can give or receive pleasure)
  Sex and Marriage
  How the hell to love Lord Vishnu?
  How to avoid having a baby
  Tantra Yoga(for relaxation after sex)
  How to pleasure a child Best Hindi Romantic Songs and Artists Best Western Romantic Songs and Artists The Only Good Instrumental Music in the World

  Wrong conduct is not to obey Me.

  Nobody with a sound mind harms others, harms himself, or harms his family (details for these below).
  Harming others is the cause of you losing soundness of mind.
  When one is in a state of unsound mind, the devil takes over according to the degree of unsoundness.
  She does this through the use of body-less spirits (angels, Angel Gabriel etc.).

  I reward harm with suffering, in order to be fair and in order to bring you back to the path of loving Me.
  With suffering, a person feels remorse and then desires to surrender to Me.
  Here is how to do this:

  Surrender

  In this age, there has been a lot of wrong doing, see My article A History of the World

  Just one example is the huge lack of care given to children.
  As another example, what happens to cows, pigs and chicken:
  They are, besides being kept in pain, often kept hungry, thirsty, dirty, given harmful food.
  Many people will therefore also be in pain, hungry, thirsty, dirty..as a result.
  My article Food and rabies discusses what will be happening soon.

  It should be noted that such pain, hunger etc. is the result of the child's or animal's own wrong doing.

  Aside from doing harm, the other wrong doing is theft.
  This is the last age of this world and there will be no more rebirths.
  In the past, when, for example, the land of a Red Indian was taken by the British, he might not receive justice in this life, but in the next.
  Now, justice will happen in this lifetime itself:

  Bloodshed happens twice: Perfect Justice

  There is no hell, other than here on earth when you have for example (many many possibilities) arthritis (the result of harming your family).

  Harming Others

  Some people kill fetuses, babies etc. They will get Type II Diabetes (leading to amputations..).
  Some people have eaten pigs. I am going to transmit FMD ('foot and mouth disease') to such people.
  Some people have eaten beef. I am going to transmit bovine ('mad cow disease') to such people.
  Some people have eaten chicken. See My article Avian Flu
  The amount of pain they will receive will be equal to the pain inflicted in the course of their lives.

  Suppose someone is 53 and has eaten half a chicken each day in his life for 50 years.
  50*365*.5 is about 9000 chicken sufferings.
  That is a lot of pain from Avian flu.

  Some people have eaten meat other than cow, pork and chicken. See My article Natural Disasters
  Most people use Western medicines, vaccines, cosmetics tested on animals. See My article
  Western medicine-no benefits, huge side effects
  For using these, I give chronic fatigue syndrome (CFS or ME) or Fibromyalgia which now impact 23% of the population of the world.
  In 10 years' time, these conditions will impact 65% of the world population.
  ME/CFS gives severe fatigue and malaise following mental or physical activity.
  Symptoms of Fibromyalgia include a burning ache, a feeling like the muscles have been pulled or torn. Muscles may twitch or even burn. Another symptom is a profound lack of energy and extreme fatigue.

  Harming Your Family

  The main harm nowadays is not caring for your children. For harming a child you get osteoarthritis and for harming an adult
  rheumatoid arthritis. See My article 'The Twelve Commandments' for a definition of harm.

  Harming Oneself

  The devil causes one to:

  1. Have arguments with your partner (causing insomnia and destroying your marriage).
  2. Not have sexual pleasure (widespread ill-effects, see below).
  3. Have mental disease (depression, schizophrenia..)
  4. Have lack of sleep (causing you lots of problems)
  5. Become proud (leading to mistakes..Pride is the most important thing in the world not to have).
  6. Have stress (causing you to consume alcohol and bringing mental ill-health, and physical problems later).
  7. Avoid pain due to you (causing you physical disabilities; in any case you will have the pain later, when you are less able to cope).
   My article Dealing with arsenic, illness, etc. sets out how you can best deal with the arsenic which I have
   put in the world's water supply.

  The results of harming oneself

  The different harms result in heart conditions, cancer, diabetes, hypertension, kidney problems, AIDS, bone loss, venereal disease,
  tooth decay, constipation, dementia, senility, and Alzheimer's.
  Take the effects of not having sexual pleasure as an example:
  The sperm and eggs of men and women become rotten if kept inside. You get 'sexually transmitted infection', also known as
  sexually transmitted disease or venereal disease.
  What is not known is how common this disease is and how it slowly over the years creeps into particularly the lungs, heart and brain.
  So, if you do not regularly masturbate or have sex then you will face in later life huge health issues.
  By the time you are 60, you will be a complete physical, mental and emotional wreck. You will be 'gaga'.

  All of these conditions can be helped sufficiently so that they do not bother you, see below how to do this.

  What to do about harming oneself

  In My article '99% of the population have sleep disorders'
  I set out how the seven sleep disorders correspond to the seven ways in which Satan harms you.
  My article 'How to solve harming oneself problems'
  sets out what you should do.
  So, all you need to do to get yourself well is to find out which sleep disorder I am giving you.

  List of all articles and materials

  '99% of the population have sleep disorders'
  About Women
  A History of the West
  A History of the World
  About Hinduism
  Avian Flu
  Best Hindi Romantic Songs and Artists
  Best Western Romantic Songs and Artists Bloodshed happens twice: Perfect Justice
  Breasts
  Breasts1
  Breasts2
  Breasts3
  Breasts4
  Breasts5
  Chanting, Meditation and Prayer
  Countries of World: New Leaders
  Comment on the Quran
  Dealing with arsenic, illness, etc.
  Exercise: Principles
  Exercises for Health
  Exercises for Sex
  'Experts' and 'Gurus'
  Food and rabies
  Fun
  Ganesh
  God
  How the hell to love Lord Vishnu?
  How to avoid having a baby
  How to Choose a Man
  How to Choose a Woman
  How to pleasure a child
  How to Teach a Child English and General Knowledge
  How to Relax (before you can give or receive pleasure)
  'How to solve harming oneself problems'
  Home page
  Jesus
  Kalki
  My Book of Paintings.
  Natural Disasters
  Pictures of some 'ordinary' women
  Pictures of some 'ordinary' women 2
  Pictures of some 'ordinary' women 3
  Pictures of some beautiful women
  Pictures of some beautiful women 2
  Pictures of some beautiful women 3
  Pictures of some beautiful women 4
  Pictures of some beautiful women 5
  Pictures of some beautiful women 6
  Sex and Marriage
  Surrender
  Tantra
  Tantra and Sex
  Tantra for when you are not well
  Tantra Yoga(for relaxation after sex)
  The Bhagavad Gita is a Buddhist Text
  The Only Good Instrumental Music in the World
  The Ramayana is a Buddhist Text
  The Yoga Sutras of Patanjali are Buddhist
  Twelve Commandments
  Videos of nude women
  Videos of nude women2
  Vishnu Yoga Guru
  Vishnu's Family
  Western medicine-no benefits, huge side effects
  What does a woman look like?
  What turns a man, a woman on?
  Public Announcements and World Governance
  Yoga Backbends
  Yoga Sitting Poses
  Yoga Sitting Poses2
  Yoga: Other Poses
  Yoga: Other Poses2

  To return to the English home page click here

  Social Media

  web
stats